HYUNDAI S-COUPE - 1998
EUR 1,800
Vendi : Shkoder
Gjendja :E Perdorur
Km :138000
Karburanti :Benzine/Gaz
Kambio :Manuale
Konsumi :7 lt
Ngjyra :E Kuqe
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Arseni2
 • Tel/Cel : 0672931501
 • Email : ditmar.bilali@yahoo.it

HYUNDAI S-COUPE - 1998

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere mjegulle
Klima
CD
mp3
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Sportive
 • E Perdorur
 • Viti 1998
 • Benzine/Gaz
 • Motorri 1600cccc
 • 7 lt per 100 km
 • 138,000 km te bera
 • E Kuqe
 • 200cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
Automjeti eshte ne gjendje shum te mire si ne paraqitje dhe ne pjese xhenerike,dhe me sherbime motorike te kryera dhe ne gjendje shum te mire.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com