FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SMART FORFOUR - 2006 - EUR 5500 Shitet SMART FORFOUR - 2006 - EUR 5500 Shitet SMART FORFOUR - 2006 - EUR 5500 Shitet SMART FORFOUR - 2006 - EUR 5500
SMART FORFOUR - 2006
EUR 5,500
Vendi : Elbasan
Gjendja :E Perdorur
Km :143000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :4 lt
Motorri :1500cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : gerti 76
 • Tel/Cel : 0686324644
 • Email : semorfor@yahoo.com

SMART FORFOUR - 2006

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Full Options
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2006
 • Nafte
 • Motorri 1500cccc
 • 4 lt per 100 km
 • 143,000 km te bera
 • Kambio Manuale
Pershkrime te tjera
makina eshte ne gjendje te shkelqyer.harxhon 4l per 100/km brenda qytetit.behen dhe nderrime me makina nga 2001 e siper + - diferencen.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com