FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW 3 SERIES - 2004 - EUR 5500 Shitet BMW 3 SERIES - 2004 - EUR 5500 Shitet BMW 3 SERIES - 2004 - EUR 5500
BMW 3 SERIES - 2004
EUR 5,500
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :200000
Karburanti :Nafte
Kambio :Manuale
Konsumi :6 lt
Ngjyra :Gri e Erret
Motorri :1900cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : elkeri
 • Tel/Cel : 00393288719149
 • Email : elkerpellumbi@yahoo.it

BMW 3 SERIES - 2004

Opsione

Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Fenere xenon
CD
mp3
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2004
 • Nafte
 • Motorri 1900cccc
 • 6 lt per 100 km
 • 200,000 km te bera
 • Gri e Erret
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
makina gjendet ne itali me dokumenta te regulla dhe siguracion 1 vjecar nderkombetar
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com