FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW 7 SERIES - 2003 - EUR 9000 Shitet BMW 7 SERIES - 2003 - EUR 9000 Shitet BMW 7 SERIES - 2003 - EUR 9000 Shitet BMW 7 SERIES - 2003 - EUR 9000 Shitet BMW 7 SERIES - 2003 - EUR 9000
BMW 7 SERIES - 2003
EUR 9,000
Vendi : Elbasan
Gjendja :E Perdorur
Km :220000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :1213 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :3000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : elbasanc@
 • Tel/Cel : 0694326005
 • Email : cdushkuel@gmail.com

BMW 7 SERIES - 2003

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Sedilje elektrike
4x4
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Benzine
 • Motorri 3000cccc
 • 1213 lt per 100 km
 • 220,000 km te bera
 • E Zeze
 • 300cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Mund dhe te nderrohet me makine te se njejtes vlere!
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com