FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet LAND ROVER RANGE ROVER - 1997 - EUR 3000 Shitet LAND ROVER RANGE ROVER - 1997 - EUR 3000 Shitet LAND ROVER RANGE ROVER - 1997 - EUR 3000 Shitet LAND ROVER RANGE ROVER - 1997 - EUR 3000
LAND ROVER RANGE ROVER - 1997
EUR 3,000
Vendi : Lezhe
Gjendja :E Perdorur
Km :165000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :10 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :2500cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : besjoni
 • Tel/Cel : 0696744020
 • Email : besjon_zeka@live.co.uk

LAND ROVER RANGE ROVER - 1997

Opsione

Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Cmimi i diskutueshem
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 1997
 • Nafte
 • Motorri 2500cccc
 • 10 lt per 100 km
 • 165,000 km te bera
 • Blu e Erret
 • 125cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike me te gjitha sherbimet e bera te rengi..dokumenta te paguara per 1vit.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com