FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet HYUNDAI ACCENT - 2001 - EUR 2700
HYUNDAI ACCENT - 2001
EUR 2,700
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :104000
Karburanti :Benzine/Gaz
Kambio :Automatike
Konsumi :8 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :125cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : alexi2
 • Tel/Cel : 0697238699
 • Email : alexkoka2@gmail.com

HYUNDAI ACCENT - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Full Options
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Benzine/Gaz
 • Motorri 125cccc
 • 8 lt per 100 km
 • 104,000 km te bera
 • Blu e Erret
 • 100cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Letra per nje vit dhe e perdorur nga nje femer. Sherbimet te bera per 5 mije km. Targa AA Cmimi 2700 Euro ( 700 euro i ben vetem impianti i gazit dhe para nje viti e gjysem eshte blere 4 mije euro ).
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com