FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SMART FORTWO - 2010 - EUR 2000 Shitet SMART FORTWO - 2010 - EUR 2000 Shitet SMART FORTWO - 2010 - EUR 2000
SMART FORTWO - 2010
EUR 2,000
Vendi : Tirane
Gjendja :E Re
Km :0
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :3 lt
Ngjyra :E Bardhe
Motorri :5000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : qerimspaihu
 • Tel/Cel : 0698547709
 • Email : qerimspaihu@hotmail.com

SMART FORTWO - 2010

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Re
 • Viti 2010
 • Nafte
 • Motorri 5000cccc
 • 3 lt per 100 km
 • 0 km te bera
 • E Bardhe
 • 500cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 2 vende
 • 3 dyer
Pershkrime te tjera
eshte i re dhe nuk ka KM te bera
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com