FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet HYUNDAI S-COUPE - 2002 - EUR 4200 Shitet HYUNDAI S-COUPE - 2002 - EUR 4200
HYUNDAI S-COUPE - 2002
EUR 4,200
Vendi : Shkoder
Gjendja :E Perdorur
Km :159000
Karburanti :Benzine
Kambio :Manuale
Konsumi :78 lt
Ngjyra :Argjend
Motorri :1600cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : ridvan
 • Tel/Cel : 0672796329
 • Email : ridvan_babaj@windowslive.com

HYUNDAI S-COUPE - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Klima
Fenere xenon
mp3
Sensor Drite/Shiu
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Sportive
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Benzine
 • Motorri 1600cccc
 • 78 lt per 100 km
 • 159,000 km te bera
 • Argjend
 • Kambio Manuale
 • 4 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
makina eshte ne gjendje te mire dhe ka pak muaj qe ka hyre ne shqiperi.makina ka DVD player TV 7 polsh dhe dokumentat e paguar deri ne qershor 2013
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com