FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SMART FORTWO - 2003 - EUR 3700 Shitet SMART FORTWO - 2003 - EUR 3700 Shitet SMART FORTWO - 2003 - EUR 3700 Shitet SMART FORTWO - 2003 - EUR 3700 Shitet SMART FORTWO - 2003 - EUR 3700
SMART FORTWO - 2003
EUR 3,700
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :77000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike+Tiptronik
Konsumi :4 lt
Ngjyra :Blu e Erret
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : talo_ak
 • Tel/Cel : 0686033666
 • Email : talo_1987@hotmail.com

SMART FORTWO - 2003

Opsione

Dogane e paguar
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
CD
Airbag ana shoferit
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
ESP
Disqe Alumini
Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Klima
Fenere xenon
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • E Perdorur
 • Viti 2003
 • Benzine
 • Motorri cc
 • 4 lt per 100 km
 • 77,000 km te bera
 • Blu e Erret
 • Kambio Automatike+Tiptronik
 • 2 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
Karburanti: Benzin Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima KM.........: 76410 SHES SMART PASSION FULL OPTION ose Nderrohet me makine tjeter me 2003 e siper 4porta mundesisht automatike.. OPSIONET: -Smart Passion 2003 -0.6 BENZIN ( Super ekonomik ) -KAMJO AUTOMATIKE/TRIPTRONIK -TAVAN PANORAMIK XHAMI TE ZI -KM:75.000 (Km origjinale) -XHAMA ELEKTRIK -MBYLLJE QENDRORE ME PULT (2celesa me pult) -AIRBAG -KASETOFON ME CD ORIGJINAL -KONDICIONER KLIMA Siguracion + taksa deri me 03/2013 Vaj dhe te gjithe filtrat e sapo nderuara.. Cmimi : 3700eur Cel. : 0686033666
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com