FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet CHEVROLET CORVETTE - 2000 - EUR 40000 Shitet CHEVROLET CORVETTE - 2000 - EUR 40000 Shitet CHEVROLET CORVETTE - 2000 - EUR 40000 Shitet CHEVROLET CORVETTE - 2000 - EUR 40000 Shitet CHEVROLET CORVETTE - 2000 - EUR 40000
CHEVROLET CORVETTE - 2000
EUR 40,000
Vendi : Diber
Gjendja :E Perdorur
Km :120000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike
Konsumi :13 lt
Ngjyra :E Verdhe
Motorri :1400cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : argjend
 • Tel/Cel : 0685074747
 • Email : ari_lami@zbavitu.net

CHEVROLET CORVETTE - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Navigator
Disqe Alumini
Full Options
Sedilje elektrike
4x4
Sedilje te ngrohura
Fenere mjegulle
Sensor Drite/Shiu
Kompjuter Bordi
ESP
Xhama Kunder Diellit
Te dhena teknike
 • Sportive
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Benzine
 • Motorri 1400cccc
 • 13 lt per 100 km
 • 120,000 km te bera
 • E Verdhe
 • 250cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 2 vende
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
behet edhe kabriolet dhe eshte ne gjendje shume te mire
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com