JEEP GRAND CHEROKEE - 2001
EUR 6,500
Vendi : Berat
Gjendja :E Perdorur
Km :200000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :10 lt
Ngjyra :Gri
Motorri :3000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : denis gjeci
 • Tel/Cel : 3401401673
 • Email : DENISGJECI@YAHOO.COM

JEEP GRAND CHEROKEE - 2001

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Dogane e paguar
Sedilje lekure
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2001
 • Nafte
 • Motorri 3000cccc
 • 10 lt per 100 km
 • 200,000 km te bera
 • Gri
 • 250cv (kuaj fuqi)
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
automjeti shitet 6,500 euro me cmimim te diskutueshem makina esht shum e bukur nuk i gjehet as nje gervishje se pse esht mbajtur ne garazhd,makina sidhet ne shiperi brenda 5 diteve mbas telefonates e te interesuarit makina esht 3100 td turbo naft cambio elektronike,etj.......... mos e umbisni kete ocasion se pse makina esht shum e bukur dhe per cmimin qe ka.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com