FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet JEEP CHEROKEE - 2002 - EUR 9500 Shitet JEEP CHEROKEE - 2002 - EUR 9500 Shitet JEEP CHEROKEE - 2002 - EUR 9500 Shitet JEEP CHEROKEE - 2002 - EUR 9500 Shitet JEEP CHEROKEE - 2002 - EUR 9500
JEEP CHEROKEE - 2002
EUR 9,500
Vendi : Kukes
Gjendja :E Perdorur
Km :180000
Karburanti :Nafte
Kambio :Automatike
Konsumi :8 lt
Motorri :3000cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : Ledian001
 • Tel/Cel : 0695555669
 • Email : ledianhalilaj@hotmail.com

JEEP CHEROKEE - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Dogane e paguar
Sedilje te ngrohura
Alarm
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Nafte
 • Motorri 3000cccc
 • 8 lt per 100 km
 • 180,000 km te bera
 • Kambio Automatike
 • 4 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
Jeep-i ka dokumenta Kosove,edhte full options dhe ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com