FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet CHEVROLET AVALANCHE - 2002 - EUR 24000 Shitet CHEVROLET AVALANCHE - 2002 - EUR 24000 Shitet CHEVROLET AVALANCHE - 2002 - EUR 24000 Shitet CHEVROLET AVALANCHE - 2002 - EUR 24000
CHEVROLET AVALANCHE - 2002
EUR 24,000
Vendi : Permet
Gjendja :E Perdorur
Km :180000
Karburanti :Benzine/Gaz
Kambio :Automatike
Konsumi :15 lt
Ngjyra :Jeshile e Erret
Motorri :cc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : thanask
 • Tel/Cel : 0685343752
 • Email : fkonini@hotmail.com

CHEVROLET AVALANCHE - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Dogane e paguar
4x4
Fenere xenon
Sensor Drite/Shiu
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Fuoristrade
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Benzine/Gaz
 • Motorri cc
 • 15 lt per 100 km
 • 180,000 km te bera
 • Jeshile e Erret
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 4 dyer
Pershkrime te tjera
Dritaret pas pak te errta , V8 , hapet mbite dhe xhami mbrapa.
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com