FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet SMART FORTWO - 2000 - EUR 3800 Shitet SMART FORTWO - 2000 - EUR 3800 Shitet SMART FORTWO - 2000 - EUR 3800 Shitet SMART FORTWO - 2000 - EUR 3800 Shitet SMART FORTWO - 2000 - EUR 3800 Shitet SMART FORTWO - 2000 - EUR 3800
SMART FORTWO - 2000
EUR 3,800
Vendi : Tirane
Gjendja :E Perdorur
Km :115000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike
Konsumi :4 lt
Ngjyra :E Kuqe
Motorri :500cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : benidoda
 • Tel/Cel : 0683553092
 • Email : arbendoda@hotmil.de

SMART FORTWO - 2000

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Dogane e paguar
Kondicioner
Klima
CD
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
ABS
Kompjuter Bordi
Disqe Alumini
Sedilje elektrike
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Fenere mjegulle
Fenere xenon
Airbag ana shoferit
mp3
Sensor Drite/Shiu
Navigator
ESP
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2000
 • Benzine
 • Motorri 500cccc
 • 4 lt per 100 km
 • 115,000 km te bera
 • E Kuqe
 • Kambio Automatike
 • 2 dyer
Pershkrime te tjera
shesim makina te gjitha llojeve me nje game te gjere ne gjermani dhe ne kosove cmime te mira si dhe sjellim makina me porosi te interesuarit te konkatojne ne tel sjellim nga gjermania dhe pjese per makina
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com