FOTO (kliko mbi foto per ta pare)
Shitet BMW X5 - 2002 - EUR 12000
BMW X5 - 2002
EUR 12,000
Vendi : Berat
Gjendja :E Perdorur
Km :160000
Karburanti :Benzine
Kambio :Automatike
Konsumi :8 lt
Ngjyra :E Zeze
Motorri :300cccc

Shitesi:
 • Emri i shitesit : cyci xhelo
 • Tel/Cel : 0667065565
 • Email : shqiptar-1@shqiptar.eu

BMW X5 - 2002

Opsione

Cmimi i diskutueshem
Sedilje elektrike
Dogane e paguar
Sedilje lekure
4x4
Sedilje te ngrohura
Alarm
Xhama elektrike
Kondicioner
Fenere mjegulle
Klima
Fenere xenon
CD
Airbag ana shoferit
mp3
Airbag ana pasagjerit
Telekomande
Sensor Drite/Shiu
ABS
Navigator
Kompjuter Bordi
ESP
Disqe Alumini
Xhama Kunder Diellit
Full Options
Te dhena teknike
 • Veture
 • E Perdorur
 • Viti 2002
 • Benzine
 • Motorri 300cccc
 • 8 lt per 100 km
 • 160,000 km te bera
 • E Zeze
 • Kambio Automatike
 • 5 vende
 • 5 dyer
Pershkrime te tjera
makina ndodhet ne angli. dhe ka nje cmim te arsyeshem
Copyright 2011 TreguMakinave.com

Per informacione na kontaktoni ne info@tregumakinave.com